Frontend jako samostatná webová aplikace

Pro koho je školení určeno

Nevadí, že jsi nová ryba ve světě frontend aplikací. Důležité je být cílevědomý a mít chuť se učit nové věci. I přesto kurz raději doporučuji těm, kterým alespoň základní znalost javascriptu není cizí. S sebou si vezměte vlastní notebook.

Obsah školení

Cílem workshopu je vytvoření nezávislé webové aplikace na zastaralé monolitické architektuře. Čistě frontendová aplikace, komunikující s node.js serverem pomocí REST API. Ukážeme si jak kódit moderní UI pomocí preprocessorů. Aplikaci rozsekáme do reusovatelných komponent pomocí facebookové knihovny React s implementací stavu aplikace pomocí knihovny Redux . Představíme si modernější implementace javascriptu ES6, ES6 a jejich nové featury. Aplikaci necháme prohnat buildovacími nástroji, které nám ji připraví jak do testovacího prostředí, tak i do produkce.

Rezervace

  • Jakub
    Baierl

    Software Developer

    Celoživotní nadšenec do moderních technologií nejen ve webovém či mobilním vývoji, ale například i v hudebním světě. Po dokončení inženýrského titulu na FIT ČVUT a nabrání potřebných zkušeností napříč pražskými firmami je od roku 2014 jeho hlavním a milovaným místem firma Ackee, kde od roku 2017 vede webový vývoj. Vedle profesního života se věnuje klavíru a synthezátorům v několika hudebních uskupeních. Mezi výjimky nepatří ani časté vystupování na charitativních akcích.

5 900 Kč Cena bez DPH

Celkový počet míst 12

Datum školení 6.12. 2018

Délka školení 09:00 - 15:00

Nevyhovuje vám tento termín?

Napište nám a my vám dáme vědět o dalším chystaném školení