O nás

Jsme parta vývojářů pracujících v české startupové scéně, ve větších firmách i v korporátech. Vzdělávání bereme jako důležitou součást dev života. Technologie se rychle mění, a co platilo včera, už dnes nemusí fungovat. Všechny znalosti a dovednosti, které na našich školeních a workshopech získáte, osobně ověřujeme v každodenní praxi.

 • Petr
  Bartoš

  CEO

  Petr je co-founderem úspěšných projektů jako Slevomat a DámeJídlo.cz. Vývoji se na pozicích CTO nebo konzultanta věnuje celou svou profesní kariéru. Momentálně působí jako CEO společnosti GEEKYTECH a investuje do zajímavých technologických projektů. Vzdělávání fandí nejen v projektu GEEKYEDU, ale školí například i s projektem Czechitas.

 • Anna
  Šenk

  COO

  Anička má v projektu na starosti provoz a veškeré procesy. Zkušenosti sbírala například v DámeJídlo.cz, kde se od telefonu zákaznické podpory vypracovala na provozní ředitelku, nebo v Rohlík.cz. Vzdělávání ji baví a ví, že je důležité pro každého bez ohledu na pracovní pozici.

Roky zkušeností

Během let jsme vyzkoušeli různé technologie i metody řízení vývoje a poznali vychytávky, které nám pomohly k úspěchu. Máme za sebou úspěšné projekty typu Slevomat.cz, DameJidlo.cz a další. Poradíme vám s konkrétním projektem či řízením i specifickým problémem - od výběru technologie až po testování.

Tým profesionálů

Naši lektoři jsou specialisté, kteří mají s jednotlivými tématy dlouhodobé praktické zkušenosti. Nečekejte nudné školení, naším cílem je, aby byla každá minuta nabitá informacemi, přinesla vám skutečnou hodnotu a posunula vás dál.

Naprostá flexibilita

Rádi přizpůsobíme naše produkty vašim přáním. Jakékoli školení dokážeme „ohnout“ a upravit, aby vám a vaší situaci dávalo smysl.

Nenašli jste odpověď na nějakou otázku?

Chcete se dozvědět víc o nás nebo o workshopech? Napište nám, zavolejte nebo se stavte na kávu. Těšíme se!