Lektoři

Naši školitelé působí v úspěšných e-commerce firmách i jako nezávislí profesionálové. Ke každému tématu se snažíme vybírat toho nejlepšího z nejlepších. Více o našich školeních

 • Ondřej
  Mirtes

  CTO @ Slevomat.cz at Secret Escapes

  Ondřej působí jako CTO ve společnosti Slevomat.cz. Vývoji webových aplikací se věnuje již 14 let a rukama mu propluly miliony řádků, někdy více a někdy méně kvalitního, kódu. Baví ho zajišťování kvality a co nejčastější nasazování inovací pro uživatele. Své zkušenosti předává na konferencích po celé Evropě, konzultuje a pořádá školení.

 • Filip
  Procházka

  Information Technology Consultant

  Filip je vyhledávaný specialista na PHP (věnuje se zejména NetteFramework a Doctrine 2), ke kterému v poslední době přidal také Javu. Programování se věnuje více než 11 let, působil jako architekt systému ve společnostech DámeJídlo.cz či Rohlík.cz a vyvíjel balík knihoven Kdyby. Do toho všeho stihl vystudovat Aplikovanou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně.

 • Adam
  Šenk

  Software Developer

  Adam se věnuje databázím v podstatě celý svůj profesní život a jako programátor webových backendů pracuje s relačními databázemi na denní bázi. Ve své kariéře pracoval například jako inženýr kvality v datovém oddělení firmy Avast, kde se zabýval relačními databázemi do velmi jemných detailů. S databázemi přichází do styku i během svého doktorského studia na fakultě informačních technologií ČVUT, kde rovněž několik let vyučoval základní i pokročilý databázový kurz. V tomto oboru publikoval několik odborných článků.

 • Tomáš
  Valenta

  Lead Android Developer

  Androidu se věnuje od verze 2.1 Eclair (2009). Od té doby získal širokou škálu zkušeností díky práci na projektech různých velikostí, od vlastních hobby aplikací přes malé startupy (např. Včelka.cz, vzdělávací aplikace pro děti zlepšující úroveň čtení) až po velké zakázky pro korporátní sféru (např. Škoda Drive). Má také několikaletou praxi ve výuce programování na střední škole. Aktuálně vede Android vývoj ve společnosti Inventi, kde se může pochlubit například vývojem/ prací na aplikace/i DámeJídlo.cz, která získala ocenění Aplikace roku 2017.

 • Jan
  Škrášek

  Software Developer @ Sygic Travel

  Jan aktálně pracuje jako Android (Kotlin) vývojař v Sygic Travel. Před mobilním vývojem se věnoval PHP backendu, ale také infrastruktuře - postavil celý firemní stack nad AWS a Kubernetes. Mimo práci tvoří Nextras komponenty, programuje vlastní PHP projekty a občas zabrousí do C#.

 • Jiří
  Urbášek

  Freelance iOS developer

  Jirka se začal věnovat tvorbě iOS aplikací v roce 2009. Od té doby jako freelance vyvojář stál u zrodu dlouhé řady nejrůznějších appek a podílel se na jejich mnohaletém vývoji a udržování. Vyvíjel aplikace jak pro malé startupy, tak pro korporátní klienty. Pár jich zkoušel prodávat s kamarády na vlastní triko. Nyní se kromě programování věnuje také poradenství a mentoringu méně zkušených vývojářů.

 • Martin
  Štekl

  Software Developer

  Martin se věnuje vývoji backendových aplikací, ať už v PHP nebo v poslední době i v Node.js. Programuje přes 10 let, vystudoval softwarové inženýrství na FIT ČVUT, vyzkoušel si práci v agentuře i pro mezinárodní společnost. Zaměřuje se zejména na návrh webových API a jejich efektivní implementaci.

 • Jakub
  Baierl

  Software Developer

  Celoživotní nadšenec do moderních technologií nejen ve webovém či mobilním vývoji, ale například i v hudebním světě. Po dokončení inženýrského titulu na FIT ČVUT a nabrání potřebných zkušeností napříč pražskými firmami je od roku 2014 jeho hlavním a milovaným místem firma Ackee, kde od roku 2017 vede webový vývoj. Vedle profesního života se věnuje klavíru a synthezátorům v několika hudebních uskupeních. Mezi výjimky nepatří ani časté vystupování na charitativních akcích.

Chcete vlastní školení?

Máte tip na téma, které by vás zajímalo, ale u nás jste jej nenašli? Ozvěte se nám!