Firemní školení

Firemní školení

Jedna z efektivní metod, jak udržet vývojáře dlouhodobě spokojené, je jednoduchá. Stačí jim pomoci s novými výzvami a tím i s osobním růstem. Technologie se rychle posouvají a pro vývojáře samotné, tak i pro firmy, je těžké držet krok s dobou. Rádi pro Vás uspořádáme školení u Vás ve firmě, které přizpůsobíme na míru Vašim potřebám.

Školení i workshopy na míru u Vás ve firmě

Všechna veřejná školení je po domluvě možné uspořádat jen pro Vás v pohodlí Vaší firmy. V případě potřeby je možné příklady přizpůsobit Vaší problematice a pomoci tak se snadnější aplikací tématu v praxi. Kvůli pozornosti a následnému užitku probírané látky doporučujeme školení maximálně na 5 hodin s následným restartem.

Individuání konzultace

Každý vývojář je jiný a ne každému vyhovují skupinová školení. Máme zkušenosti s individuálním mentoringem, kdy lektor pracuje s vývojářem individuálně. Velmi se nám osvědčila hodina týdně, během které lektor a vývojář probírají reálný firemní kód a aplikují na něm nové technologie.

Posila

Naučit se a následně zavést novou technologii není nikdy jednoduché. Rádi Vám našeho lektora půjčíme na pár dní, aby Vám a Vašemu týmu pomohl celým procesem projít klidněji díky svým zkušenostem.


Nenašli jste produkt, který jste hledali? Určitě se nám ozvěte, něco vymyslíme!

Máte zájem o interní školení přímo ve vaší firmě?

Ozvěte se nám, rádi připravíme individuální nabídku na jednorázové školení i dlouhodobý kurz.